Hakkımızda

HakkımızdaKalbinde kültür, sanat, şiir, edebiyat ve müziğin ritmi atan bir radyo istasyonuna hoş geldiniz. Biz, her geçen gün sanatın gücüyle daha da zenginleşen bir topluluğun parçası olmanın gururunu yaşıyoruz. Sadece frekansta değil, duygularınıza dokunan, düşüncelerinizi zenginleştiren bir deneyim sunuyoruz.

Kitap kurtları için özenle seçilmiş edebi eserlerle dolu programlarımızla, edebiyatın büyülü dünyasına kapılarımızı aralıyoruz. Sizleri çağdaş yazarların eserleriyle buluşturarak, düşünce ve duygularınızı derinleştirmeye davet ediyoruz.

Her notada bir hikaye, her melodiyle ruhunuza dokunan bir müzik ziyafeti... Müzik dünyasının en güzel eserleriyle dolu yayınlarımız, sizleri farklı kültürlerin ritmiyle buluşturacak. Hem klasikleri hem de yeni çıkanları keşfetmek için bize kulak verin.

Ressamların tuvaline yansıyan duygular, sahnedeki oyuncuların canlandırdığı karakterler, fotoğrafçıların objektifinden geçen anlar... Sanatın her dalına saygı gösteriyor ve bu alanlarda öne çıkanları sizlere sunuyoruz.

Kelimelerle dans eden, duygu yüklü şiirlerle dolu programlarımızla, şiirseverleri bir araya getiriyoruz. Ünlü şairlerin eserlerinden yola çıkarak, duygu dolu anlar yaşamanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sadece bir radyo istasyonu değil, sanatın ve kültürün bir araya geldiği bir aileye hoş geldiniz. Bizimle birlikte kültür, sanat, şiir, edebiyat ve müziğin muhteşem dünyasını keşfedin. Sesimiz, sanatın sesiyle buluşuyor!

Sanatın ve kültürün sesiyle buluşmak için, sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız!Zehra VAROL - - İltimas - Efkarlanmak istemiyirum☺️      ///      Dilek varol - Erbaa - Kim ne derse desin-AJDA pekkan -      ///      Serendipçe - Sinop - Sabır düştü 🍀🤗 - Hayırlı yayınlar şairem      ///      Eren Güler - Ankara - Elif buse doğan dan kırmızı buğday - Hayırlı akşamlar kolay gelsin AN dinleyicilerine ve sizlere gelsin      ///      Özlem - Malatya - Haluk Levent - Elfida - Tüm dinleyenlere gelsin.      ///      Şiir Taşı - Radyo An - Sizin radyonuz - Radyo An yeni web sayfamıza hoşgeldiniz      ///