İCLAL AYDIN'IN YENİ KİTABI

Radyo AN | www.radyoan.com | RadyoAn

İCLAL AYDIN'IN YENİ KİTABIİclal Aydın’ın yeni romanı Salkım Sokak No: 3 ile çocukluktan yetişkinliğe uzanan bir büyüme hikayesi ve geçmişe dönüp yapılan bir hayat muhasebesi sunuyor. 1990’larda İzmir’de çoğunlukla göçmenlerin yaşadığı bir mahallede geçen roman, neşeli, güvenli ve dayanışmalı komşulukları, çocukların dostluğunu ve birlikte hayatı öğrenmelerini anlatıyor. Kitapta, geçmişin sıcak atmosferinde yaşanan günleri anımsatan bir anlatı sunuluyor.

Romanda, bir vatandan ayrılmanın zorluğu, yeni bir toprağı vatan yaparken verilen emekler, paylaşılan gelenekler, dertler ve sevinçler işleniyor. Çocukların büyürken başarıyı, yenilgiyi, aşkı, ayrılığı ve eksilmeyi düşe kalka öğrendikleri bu sokakta, sayısız hikâye yer alıyor.

Salkım Sokak No: 3, çocukluk dönemine dair anıları hatırlatan bir okuma deneyimi sunarken kurgusu ve yalın diliyle okurların geçmişi anmasına ve duygulanmasına olanak tanıyor.Zehra VAROL - - İltimas - Efkarlanmak istemiyirum☺️      ///      Dilek varol - Erbaa - Kim ne derse desin-AJDA pekkan -      ///      Serendipçe - Sinop - Sabır düştü 🍀🤗 - Hayırlı yayınlar şairem      ///      Eren Güler - Ankara - Elif buse doğan dan kırmızı buğday - Hayırlı akşamlar kolay gelsin AN dinleyicilerine ve sizlere gelsin      ///      Özlem - Malatya - Haluk Levent - Elfida - Tüm dinleyenlere gelsin.      ///      Şiir Taşı - Radyo An - Sizin radyonuz - Radyo An yeni web sayfamıza hoşgeldiniz      ///